שרותים

תכנון וארגון אירוע, עיצוב, אישורי הגעה וסידורי הושבה, מצגת , וכתיבת דרשות. ופנקס הטבות הכנה לאירוע של G גלית הפקות אירועים.
התקשרו ל- 054-8010652 גלית כדורי 
אני פה בשבילכם

למצגת

למצגות הרבה סיגנונות: מצגת קלאסית- עריכת מצגת הכוללת מוסיקה וסיפור חיים מגילך קטן ועד היום. מצגת היתולית- בסגנון קליפ של שיר בצרוף המשפחה והחברים, מצגת הכרות- שאלות טריוויה של החברים על הזוג המתחתן או האיש/ה לו חוגגים.מצגת באמצעות אנימציה, סגנון סרט ועוד רבים.וזאת לפי טעם הלקוח ובתקציב מתואם. מצגת נותנת עוד מרכיב נחמד לאירוע אליו אנו צועדים ועושה את האירוע ליחודי יותר.

חלק אומנותי

הדבר השני החשוב אחרי אוכל שהוא הראשון בהנאה באירוע הוא החלק האומנותי ולוח זמנים מצורף לאירוע: הבאת פסלים חיים או כנריות/הרכב מוסיקלי בקבלת הקהל, אפשרויות שילוב קריקטוריסט או ציורי פנים, פינוקי עיסוי ועוד, להביא אומנים המתאימים לקונספט מסויים כמו לדוגמא ליצן לקונספט קרקס וכך הלאה, אומן אורח כמו סטנדאפ, אומן חושים או זמר ידוע, ולבסוף אפטר פארטי מטורף. יחד עם הלקוח אנו מקבלים החלטה לערב האומנותי שיתאים לפי אופי הקהל את ההנאה. אני דואגת ל100% הנאה באירוע שלך.

הרצאות

בעולם ההרצאות ניתן להנות מכמה רבדים של עניין: הרצאות בתחום הפיננסי, ביטוח וניהול, הרצאות לפיתוח הקשר האישי, שפת הגוף ונומרולוגיה , הרצאות להנאה כגון סטנד אפ וצחוק והרצאות יחודיות כגון: חוויות מהעולם , זוגיות, העצמה אישית והעצמה נשית. את ההרצאות אנו נתאים לפי בקשת הלקוח ואופי / קונספט האירוע. הרצאות שאני מעבירה ונותנת בהן תוכן ועניין רב הן הרצאות העצמה אישית והעצמה נשית. בהעצמה נשית אנו נגדיר מהי אישה? איך האישה עברה ועוברת תהליך עד היותה כיום, את החוזקות שלה ואת הכוח להניע דברים. אני מביאה סיטואציות ודיון בין הקהל הנותן כוחות ועוצמות להמשך. בהעצמה אישית אני מביאה את הסיפור חיים האישי שלי, כיצד למצוא את נקודת האושר האמיתי, ואיך לישמנו הלכה למעשה. כלים לחיים נכונים וטובים יותר באמצעות הבנה למה שאתה מסוגל ויכול להביא. מה אזור הנוחות שלך וכיצד אתה יכול לשבור את תקרת הזכוכית

כתיבת דרשות

נסיון כתיבה עשיר ובהתאם לסוג אירוע ולצד המברך אנו נתאים דרשה המתאימה ובתיאום מראש עם הלקוח. כתיבת דרשה מרגשת היא זכרון לכם וגם לאורחים לאירוע מרגש וקולע למטרה.

להצעת נישואין יחודית

רוצים הצעת נישואין מיוחדת ומקורית כזו שלא הייתה - הצעות נישואין באמצע קניון, או בית קפה , טיול או פארק שתמצא את עצמך בסיטואציות מיוחדות שלא תשכח רגע זה לעולם. הצעות הנישואין יכולות להיות בשילוב רקדנים/יות וזמרים/ות שפתאום מופיעים מהשולחן הסמוך, מדרגות נעות ועוד . אנו נביא את חול" לארץ בסגנונות מיוחדים.

קייטרינג

החלק הכי חשוב באירוע לקהל הישראלי הוא האוכל: העם הולך על קיבתו וכך האירוע חייב להיות מושלם בבחירת האוכל המתאים לקבל היעד. ישנם שלושה סגנונות אוכל: חלבי, בשרי, צמחוני וטבעוני. או הגשה הכוללת מלצרים לשולחנות, בופה והגשה עצמית שהאירוע לא יפסיק בחלק האומנותי שלו וישנם אירועים עם מתן אוכל פינגר פוד: לאירועים של מסיבות קלילות עם מלצרים מסתובבים וחטיפי אוכל במגוון טעמים.

סידורי הושבה

אם בחרתם בסידורי הושבה ללא אישורי הגעה אנחנו נסדר את סידורי ההושבה כשבוע לפני החתונה, יומיים לפני האירוע הרשימה סגורה ולא ניתן לשנות ומגיעים לאולם. אישורי הגעה עושים באופן מדויק ושיטתי את העבודה אנו מתחילים חודש מראש בביצוע טבלת אקסל מדויקת עם .. קטגוריות חתן כלה ותת קטגוריות בשליחת הודעות אס אמ אס וואטס אפ וסבב טלפונים להשלמת האישורים. וכבר מקבלים מספרי שולחנות בהודעות יומיים לפני האירוע. ביום האירוע אנו מגיעים צוות של2-3 איש לפעמים יותר אם צריך ו2 מחשבים, פתקאות קטנות של שולחנות ההושבה לאחר החופה או כניסה לאולם, מוודאים שאין רזרבי ואין שולחנות ריקים.